کتاب آتش و خشم، درون کاخ سفید ترامپ

39,900 تومان

موجود

  • نویسنده: مایکل وولف
  • مترجم: یاسین قاسمی بجد
  • صفحات: 400
  • ناشر: تیسا
  • چاپ: اول

کتاب آتش و خشم درون کاخ سفید ترامپ اثر مایکل ولف می باشد. همچنین کتاب حاضر توسط یاسین قاسمی ترجمه شده است. کاخ سفید ترامپ از درون کتابی نوشته مایکل وولف روزنامه‌نگار اهل ایالات متحده امریکا می‌باشد که در ۵ ژانویه ۲۰۱۸ منتشر شد و موضوعی انتقادی و افشاگرایانه درباره ریاست‌جمهوری دونالد ترامپ و سیاست در ایالات متحده امریکا دارد. این کتاب به افشاگری‌هایی در مورد ترامپ و اطرافیان وی پرداخته است که هر خواننده‌ای را به خواندن آن ترغیب می‌کند.

در این کتاب ترامپ به عنوان شخصی توصیف شده که ثبات روحی ـ روانی ندارد و همچنین از شایستگی برای ریاست جمهوری برخوردار نیس. پس از انتشار این کتاب جنجالی که پرده از هرج‌و‌مرج‌های درونی کاخ سفید برمی‌دارد وکلای ترامپ موفق به منع و پخش این کتاب نشده‌اند و تاکنون این کتاب با استقبال بی‌نظیری در دنیا مواجه شده است.

کتاب آتش و خشم درون کاخ سفید ترامپ که به گفته نویسنده‌اش پس از ده‌ها گفت‌و‌گو با مقامات امریکایی از جمله استیو بنن، مشاور ارشد دونالد ترامپ نوشته شده، حاوی اطلاعاتی است که چهره ترامپ را نزد افکار عمومی بیش‌از‌پیش مخدوش می‌کند. لازم به ذکر می باشد، کتاب حاضر از انتشارت تیسا بوده و د اختیار مخاطبین قرار می گیرد.

اطلاعات بیشتر

نویسنده

مایکل وولف

مترجم

یاسین قاسمی بجد

صفحات

400

ناشر

تیسا

ویرایش

اول

بررسی خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی

هنوز نقد و بررسی ثبت نشده است.

دسته‌بندی کتاب‌ها

کتاب آتش و خشم، درون کاخ سفید ترامپ